Cylinder TNT Piaggio & Vespa 50cc 4 Takt 4V
Cylinder TNT Piaggio & Vespa 50cc 4 Takt 4V
På lager – klar til afsendelse!
- Bestilt før 22:00, afsendes i dag!
- Gratis levering fra kr. 1.049
- Kunder bedømmer K-parts til 9,4
Beskrivelse
Cylinder TNT Piaggio 4 Takt 4V 50cc
Højkvalitets erstatningscylindre til din Piaggio og Vespa 4 Takt 4v scooter finder du hos K-parts fordelagtigt online. Den cylinder TNT Piaggio 50cc er en del af et sæt inklusive cylinder, stempel og stempelringe. Også de materialer, der er nødvendige til montering, såsom krydspind og clips, medfølger. En cylinder TNT Piaggio 4 Takt 4v 50cc er ikke kun skarpt prissat i vores butik, men leveres også hurtigt.
CYLINDER TNT Piaggio 50CC 4 TAKT 4V
At reparere din scooter selv og udskifte dele reducerer reparationsomkostningerne betydeligt. Derfor kan du hos K-parts bestille ikke kun cylinder TNT Piaggio & Vespa 50cc 4 Takt 4v, men også de værktøjer, du har brug for. Hvad angår holdbarheden, er cylinder TNT Piaggio & Vespa 50cc 4 Takt 4v ikke ringere end de originale cylinder. Så sparer du dobbelt.
Type: 50cc 39mm
Køling: Luftkølet
Indhold: 50cc
Inkluderet: cylinder, pakninger, stempel, stempelringe, krydspind og clips
Passer til: Piaggio & Vespa 50cc 4 Takt 4V
Piaggio New Fly 2013 45km/h 50cc 4 Takt 4V
Vespa LX 45km/h 50cc 4 Takt 4V
Vespa LXV 45km/h 50cc 4 Takt 4V
Vespa S 45km/h 50cc 4 Takt 4V
Vespa Primavera 45km/h 50cc 4 Takt 4V
Vespa Sprint 45km/h 50cc 4 Takt 4V
Specifikationer
| Varenummer | TNT-030302A |
| GTIN | 3608670499390 |
| Mærke | TNT |
| Type reservedel | Standard |
| motorteknik | 4-takt |
| Motortype | Piaggio 50cc 4 Takt |
| Cylinder Indhold | 50cc |
| Køling | Luftkølet (AC) |
| Krydspind | 13 mm |
| Boring Ø | 39 mm |
| Afgasport | Ingen |
| Spoonporte | Ingen |
Anmeldelser
Cylinder TNT Piaggio & Vespa 50cc 4 Takt 4V